SEPETİM
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

X

S.S.S

KARGOM NE ZAMAN ULAŞIR ?

İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve çevre illerinde %95* oranında 1-3** gün, diğer illerimiz için ise 4-6** gün olarak belirtilmiştir.

KARGO ÜCRETİNİZ NE KADAR?

www.noirparfum.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde Kargo Ücreti İstanbul için 8 TL, diğer iller için 10 TL'dir. Ayrıca, Kapıda Ödeme işlemlerin Kargo Tahsilat Komisyon Tutarı olan 5 TL siparişinize eklenmektedir. Kapıda Ödeme ücretini ödemek istemeyen müşterilerimiz, kredi kartları ile %100 Güvenli alışveriş yapabilirler.

ÜRÜNÜ İADE ETMEK İSTEDİĞİMDE NE YAPMAM GEREKİYOR?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz.Sitemizde yer alan ürünler geri kargolamada büyük hasar gördüğü için değişim yapılamamaktadır. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz.

İade Adresi: NOIR PARFÜM
Rumeli Cd. No:42/C
Şişli / İstanbul

SİPARİŞLERİMDE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİRMİYİM?

www.noirparfum.com üzerinden verdiğiniz siparişlerde, maalesef herhangi bir değişim yapma şansımız bulunmamaktadır.

SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM.

İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan "Üye Girişi" sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz "Sipariş Hazırlanıyor " ya da "Kargoya Verildi" statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi siparis@noirparfum.com adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz.